26.02.2017, FT   ТВ-трансляция: 

Черноморец в Одессе сломил сопротивление Карпат

Команда Александра Бабича одержала победу с минимальным счетом

fckarpaty.lviv.ua
© fckarpaty.lviv.ua
Після тривалої зимової перерви вболівальники завжди з нетерпінням очкують першої весняної гри своїх команд. Більше кадрових ротацій відбулося «Карпатах», і в стартовому складі одеського матчу на поле вийшло одразу п’ятеро новачків. Серед них і нещодавні лідери «Чорноморця» Боровик та Филимонов, а також Дитятьєв, Матвієнко. та єдиний нападник Гуцуляк, який повернувся до Львова після оренди у «Вільярреалі». Поява лівого захисника Матвієнка була досить несподіваною, адже Микола не проходив зимових зборів в команді Олега Дулуба. Олександр Бабич з перших хвилин випустив на поле двох новобранців – Каплієнка та Еліаса.
 
Дебют матчу був за господарями, які швидше пристосувалися до важкого поля і втратили декілька нагод відкрити рахунок. Спочатку Боровик переводить м’яч на кутовий після удару Кабаєва, а через хвилину вже Еліас під гострим кутом не зумів «пробити» воротаря «левів».
 
Напруга на полі зростала, і арбітру Абдулі довелося вже на початку гри виймати з кишені жовті картки. За іронією долі першим був попереджений екс-капітан «чорно-синіх» Філімонов, який у першій частині нинішнього чемпіонату заробив аж 10 (!) жовтих карток. Гравці «Чорноморця» продовжували володіти ініціативою, і вже новий капітан господарів Люлька пробив поруч з рамкою воріт. Хапається за голову і Смірнов, який після розіграшу штрафного з лінії воротарського дивом не влучив у ворота.
 
Поступово «Карпати» зуміли вирівняти становище, проте до небезпечних моментів біля воріт Каневцева, для якого це була лише друга гра від початку чемпіонату, справа не доходила. Намагався «зачепитися» за м’яч Гуцуляк, та  активно діяв на правому фланзі і ветеран «Карпат» Ксьонз.
 
Друга половина цікавого поєдинку знову почалася атаками «Чорноморця», який і далі бореться за місце у першій, «призовій», шістці чемпіонату. Проте ударам Ковальця та Андрієвського явно бракувало влучності. Гості відповідали контратаками, заробляючи при цьому штрафні удари. І після одного зі стандартів першу реальну нагоду «Карпат» забити гол втратив Завійський, не зумівши головою добити м’яч у незахищений кут воріт.
 
У середині другого тайму гра вкотре вирівнялася, і боротьба за м’яч в основному точилася на підступах до обох штрафних. Пожвавлення на трибунах викликали красиві атаки «Карпат» лівим флангом, коли Каневцев по черзі дивом рятував ворота після ударів Худоб’яка та Гуцуляка, переводячи м’ячі на кутові.
 
І все ж зусилля «Чорноморця» таки призвели до взяття воріт. Кабаєв зі штрафного пробивав у ближній кут, м’яч від рук Боровика і штанги відскочив до неприкритого Смирнова, який і пробив під поперечину. Так одеський клуб «розмочив» свою загальну безгольову серію  ворота «Карпат», яка тривала 613 (!) хвилин. Гості могли уникнути поразки в компенсований час, але Каневцев знову рятує ворота після удару сходу Худоб’яка.
 
У підсумку «Чорноморець» перервав свою безвиграшну серію проти львівського клубу, яка тривала 7 ігор: 5 нічиїх та 2 поразки. Закінчився і нічийний серіал у зустрічах давніх суперників, який з 2009 року тривав 6 (!) ігор. Одесити при цьому здобули в чемпіонаті 10-ту перемогу при Олександру Бабичу (в 56-й грі).  «Карпати» ж, на жаль для їх уболівальників, так і не можуть здобути перемогу за час усіх своїх одеських матів у чемпіонатах України – 11 нічиїх та  9 поразок.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Черноморец» (Одесса) - «Карпаты» (Львов) - 1:0 (0:0)

Евгений Смирнов, 73

«Черноморец»: Даниил Каневцев, Александр Каплиенко, Давид Хочолава, Евгений Мартыненко, Сергей Люлька, Александр Андриевский, Евгений Смирнов, Кирилл Ковалец, Владислав Кабаев (Максим Третьяков, '81), Дмитрий Коркишко (Николай Мусолитин, '71), Элиас (Владимир Барилко, '71)

«Карпаты»: Евгений Боровик, Алексей Дитятьев, Тарас Завийский (Амбросий Чачуа, '77), Андрей Нестеров, Денис Мирошниченко, Николай Матвиенко, Артем Филимонов, Дмитрий Клёц, Игорь Худобяк, Павел Ксенз, Алексей Гуцуляк (Максим Грысьо, '77)

Дмитрий Коркишко, 39. Александр Каплиенко, 67. Александр Андриевский, 74 - Артем Филимонов, 8. Денис Мирошниченко, 14. Андрей Нестеров, 43. Дмитрий Клёц, 59.

Арбитр: Анатолий Абдула (Харьков)

Удары (в створ): 11 (7) - 3 (3)
Угловые: 4 - 5
Оффсайды: 1 - 0.

Зрителей: 5.621
Оценка поля: 3.

ЧЕРНОМОРЕЦ - КАРПАТЫ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    FoZZy
      FoZZy, 26.02.2017 15:53
    +10
    Кто-то тут до матча говорил, что Черноморцу в первой шестерке делать нечего? Интересно, что теперь Вы будите говорить? Всех переживающих за Черноморец с победой, а "мастерам", которые до матча привыкли всех "обыгрывать" пожелал бы научится уважать соперников, потому что Ваша команда еще не Барселона, чтобы на все другие команды смотреть с высока.
    Patriot  UA
      Patriot UA, 26.02.2017 15:54
    -14
    Пороблено. В "ОГОРОДЕ" більше повезло Чорноморцю.
    FoZZy
      FoZZy, 26.02.2017 15:57
    +7
    PatriotUA, 26.02.2017 15:54
    Пороблено. В "ОГОРОДЕ" більше повезло Чорноморцю.

    11 Удары 3
    7 Удары в створ 3
    Ну да конечно больше повезло Черноморцу, который больше бил по воротам.
    Тони Монтана
      Тони Монтана, 26.02.2017 15:58
    +12
    картинка матча (я про поле) была просто плачевная. Стыдно что есть такое и оно у нас в стране
    Артем Хмелик
      Артем Хмелик, 26.02.2017 15:59
    +4
    С победой!!
    dudigo78
      dudigo78, 26.02.2017 16:01
    0
    Бувають матчі після яких ти гордий що є вболівальником цієї команди, а бувають, кои тобі стидно що твоє місто представляє оце, і накше не назвеш. Дулуб, що ти бРозвалив і так не сильну команду остаточно. я сьогодні не побачив на полі нічого взагалі. Якби ЧО був мастеровитіший, більш нагліший і поле було б кращим, то мав би бути розгром у 6-8 мячів. Нема такої команди , яка б не обіграла такі Карпати. Думаю навіть добра половина аматорських комад в області такі Карпати обіграли. Поки що висновок один - Дулуб не тренер
    vovadocent
      vovadocent, 26.02.2017 16:02
    +7
    FoZZy, 26.02.2017 15:53
    Кто-то тут до матча говорил, что Черноморцу в первой шестерке делать нечего? Интересно, что теперь Вы будите говорить? Всех переживающих за Черноморец с победой, а "мастерам", которые до матча привыкли всех "обыгрывать" пожелал бы научится уважать соперников, потому что Ваша команда еще не Барселона, чтобы на все другие команды смотреть с высока.

    Можна подумати Чорноморець блистав у цій грі.. Запихнули нещасний гол після помилки свого колишнього воротаря і вже супертім? Хоча, з огляду на реалії нашої ліги, то може Чорноморець якраз і рівень шістки.., та в Європі йому нічого ловити.
    А Карпати були дном з Лещуком, а без Лещука - повне дно. Пора би вже вилетіти в першу лігу, то може би щось і змінилось.
    І щодо картопляного городу, яке чомусь називають газоном - це просто ганьба!!! Одеса - південне місто. Як так можна? На такому не можна дозволяти грати і крапка!
    Veteran80
      Veteran80, 26.02.2017 16:12
    -8
    vovadocent, 26.02.2017 16:02
    .І щодо картопляного городу, яке чомусь називають газоном - це просто ганьба!!! Одеса - південне місто. Як так можна? На такому не можна дозволяти грати і крапка!
    А как-же "достойний газон" Добромыля на игре ФК Львов-Металлист как раз перед ЛЕ с ДК?! Или то было при "папередниках"?
    jekavayp
      jekavayp, 26.02.2017 16:18
    0
    Veteran80, 26.02.2017 16:12
    vovadocent, 26.02.2017 16:02
    .І щодо картопляного городу, яке чомусь називають газоном - це просто ганьба!!! Одеса - південне місто. Як так можна? На такому не можна дозволяти грати і крапка!

    А как-же "достойний газон" Добромыля на игре ФК Львов-Металлист как раз перед ЛЕ с ДК?! Или то было при "папередниках"?

    Суркис на тракторе газон вспахал, перед игрой да ?
    Голум Пу
      Голум Пу, 26.02.2017 16:26
    +1
    Хотелось бы спросить у фанов ЧО и КЛ,в чём причина их такой "тёплой дружбы" прям как у МХ с ДД ?
    host333
      host333, 26.02.2017 20:31
    0
    кумедний сайт спрот уа
    заголовок статті - російською
    звіт - українською
    статистика знову російською.......
    Vyacheslav Krusser
    online
      Vyacheslav Krusser, 26.02.2017 20:57
    -1
    PatriotUA, 26.02.2017 15:54
    Пороблено. В "ОГОРОДЕ" більше повезло Чорноморцю.
    Тони Монтана, 26.02.2017 15:58
    картинка матча (я про поле) была просто плачевная. Стыдно что есть такое и оно у нас в стране
    а когда в перди было поле жопа все молчали?
    FidanFCCO
      FidanFCCO, 26.02.2017 23:32
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    vovadocent, 26.02.2017 16:02
    FoZZy, 26.02.2017 15:53
    Кто-то тут до матча говорил, что Черноморцу в первой шестерке делать нечего? Интересно, что теперь Вы будите говорить? Всех переживающих за Черноморец с победой, а "мастерам", которые до матча привыкли всех "обыгрывать" пожелал бы научится уважать соперников, потому что Ваша команда еще не Барселона, чтобы на все другие команды смотреть с высока.

    Можна подумати Чорноморець блистав у цій грі.. Запихнули нещасний гол після помилки свого колишнього воротаря і вже супертім? Хоча, з огляду на реалії нашої ліги, то може Чорноморець якраз і рівень шістки.., та в Європі йому нічого ловити.А Карпати були дном з Лещуком, а без Лещука - повне дно. Пора би вже вилетіти в першу лігу, то може би щось і змінилось.І щодо картопляного городу, яке чомусь називають газоном - це просто ганьба!!! Одеса - південне місто. Як так можна? На такому не можна дозволяти грати і крапка!
    По сравнению с карпатами Черноморец играли как боги,а на счёт газона,вчера снег с дождём был,какой газон может быть???
    FidanFCCO
      FidanFCCO, 26.02.2017 23:32
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vovadocent, 26.02.2017 16:02
    FoZZy, 26.02.2017 15:53
    Кто-то тут до матча говорил, что Черноморцу в первой шестерке делать нечего? Интересно, что теперь Вы будите говорить? Всех переживающих за Черноморец с победой, а "мастерам", которые до матча привыкли всех "обыгрывать" пожелал бы научится уважать соперников, потому что Ваша команда еще не Барселона, чтобы на все другие команды смотреть с высока.

    Можна подумати Чорноморець блистав у цій грі.. Запихнули нещасний гол після помилки свого колишнього воротаря і вже супертім? Хоча, з огляду на реалії нашої ліги, то може Чорноморець якраз і рівень шістки.., та в Європі йому нічого ловити.А Карпати були дном з Лещуком, а без Лещука - повне дно. Пора би вже вилетіти в першу лігу, то може би щось і змінилось.І щодо картопляного городу, яке чомусь називають газоном - це просто ганьба!!! Одеса - південне місто. Як так можна? На такому не можна дозволяти грати і крапка!
    По сравнению с карпатами Черноморец играли как боги,а на счёт газона,вчера снег с дождём был,какой газон может быть???
    vasyan86
      vasyan86, 27.02.2017 07:34
    +1
    FidanFCCO, 26.02.2017 23:32
    vovadocent, 26.02.2017 16:02
    FoZZy, 26.02.2017 15:53 Кто-то тут до матча говорил, что Черноморцу в первой шестерке делать нечего? Интересно, что теперь Вы будите говорить? Всех переживающих за Черноморец с победой, а "мастерам", которые до матча привыкли всех "обыгрывать" пожелал бы научится уважать соперников, потому что Ваша команда еще не Барселона, чтобы на все другие команды смотреть с высока. Можна подумати Чорноморець блистав у цій грі.. Запихнули нещасний гол після помилки свого колишнього воротаря і вже супертім? Хоча, з огляду на реалії нашої ліги, то може Чорноморець якраз і рівень шістки.., та в Європі йому нічого ловити.А Карпати були дном з Лещуком, а без Лещука - повне дно. Пора би вже вилетіти в першу лігу, то може би щось і змінилось.І щодо картопляного городу, яке чомусь називають газоном - це просто ганьба!!! Одеса - південне місто. Як так можна? На такому не можна дозволяти грати і крапка!

    По сравнению с карпатами Черноморец играли как боги,а на счёт газона,вчера снег с дождём был,какой газон может быть???
    Высохший за одну ночь от дождя со снегом?
    Черноморцу удачи, Ворскла пусть пересидит проблемы...
    vovadocent
      vovadocent, 27.02.2017 15:22
    0
    FidanFCCO, 26.02.2017 23:32
    vovadocent, 26.02.2017 16:02
    FoZZy, 26.02.2017 15:53 Кто-то тут до матча говорил, что Черноморцу в первой шестерке делать нечего? Интересно, что теперь Вы будите говорить? Всех переживающих за Черноморец с победой, а "мастерам", которые до матча привыкли всех "обыгрывать" пожелал бы научится уважать соперников, потому что Ваша команда еще не Барселона, чтобы на все другие команды смотреть с высока. Можна подумати Чорноморець блистав у цій грі.. Запихнули нещасний гол після помилки свого колишнього воротаря і вже супертім? Хоча, з огляду на реалії нашої ліги, то може Чорноморець якраз і рівень шістки.., та в Європі йому нічого ловити.А Карпати були дном з Лещуком, а без Лещука - повне дно. Пора би вже вилетіти в першу лігу, то може би щось і змінилось.І щодо картопляного городу, яке чомусь називають газоном - це просто ганьба!!! Одеса - південне місто. Як так можна? На такому не можна дозволяти грати і крапка!

    По сравнению с карпатами Черноморец играли как боги,а на счёт газона,вчера снег с дождём был,какой газон может быть???

    Дивні ви хлопаки.. Самі розумієте шо газону не було, а був город і люди вам про це кажуть - ав ив оправдовуєтесь і кажете про сніг, дощ, про поле в Добромилі 100 років тому (хоча то взагалі не Карпати грали), про якісь інші матчі і городи.. Але ж розумієте, що на такому грати не можна, от саме грати в футбол. Можна мучитись, можна борсатись в тому багні, можна місити його - але не грати. Свого часу такий стан поля був на матчі ЛЧ де Спартак зустрічав Інтер, і я ще пам'ятаю міну Роналду, який півтайму не міг зрозуміти по чому він ходить. Але ж то не є нормальний стан речей, я б на місці арбітра, переносив через таке поле матч. Для того щоб газону не шкодили сніг і лід - його накривають і гріють. Ну а як шкода бабосів, то може краще не треба взагалі?