|
1899
1

Василь САЧКО: «Ті, хто сьогодні вийшов, почули тренерів»

«Волынь» – «Ворскла» – 0:1. Послематчевая пресс-конференция главного тренера полтавчан

Головний тренер «Ворскли» Василь Сачко:

- Дуже дякую Луцьку і «Волині» за те, що гарно організували матч за такої погоди, що була в країні останнім часом. Поле було важким для обох команд, але для цієї пори року в оптимальному стані.

Стосовно гри, то вона була рівна, можливо, ми гостріше грали. У нас були кадрові проблеми, але я не буду жалітися. Хтось захворів, у когось картки були. Але ті, хто сьогодні вийшов, почули тренерів. Мені сподобалася цілісність команди, більш-менш дисципліновано зіграли.

Стосовно атаки, можливо, не вистачало останньої передачі, якийсь був брак при цьому. За рахунку 1:0 ми могли збільшити рахунок. Але й коли Діденко влучив у стійку, ми могли пропустити. На останніх хвилинах «Волинь» пішла у навалу, але ми витримали, і, думаю, що заслужено виграли.

Також приємно відзначити дебюти в УПЛ Ічанського, Шаповала, Даллку. Відіграли непогано, цей матч запам’ятають, і хочеться вірити, що з них вийдуть непогані футболісти.

По матчу в Луцьку, то я хотів побажати успіхів і «Волині», у вас також важкий період зараз. Я завжди кажу, що хотів би, аби «Ворскла» була на першому місці, а «Волинь» – на другому.