12.08.2016, FT   ТВ-трансляция: 

Карпаты – Шахтер. Анонс

Перед грою з «Шахтарем» багато не варто говорити

Карпаты – Шахтер. Анонс
Четвертий тур у Прем’єр-лізі відкриється матчем на стадіоні «Арена-Львів», де «Карпати» прийматимуть «Шахтар», якого «леви» не можуть перемогти впродовж 5-ти матчів: нічия та чотири поразки. Цього разу поєдинок «гірників» проти «зелено-білих» стане для команди Паулу Фонсеки останньою репетицією перед виїзним матчем раунду плей-офф Ліги Європи проти турецького «Істанбулу Башакшехіру». Команда ж Сергія Зайцева в разі перемоги зуміє позбутися неприємного «мінусу» в колонці очок турнірної таблиці.
 
В чемпіонатах України баланс 23-х матчів суперників на полі «Карпат» говорить про невеличку перевагу «гірників», які перемагали 10 разів, а «леви» – 9 і в чотирьох матчах були зафіксовані нічиї. Саме в матчі з «Шахтарем» 5 квітня 1992 року «Карпати» здобули свою першу перемогу у національних чемпіонатах – 1:0. З іншого боку, саме в матчі з «гірниками» «зелено-білі» зазнали двох з трьох своїх найбільших поразок у Прем’єр-лізі – 0:5 (у 2004 та 2011 рр.).
 
«Шахтар» вже два роки приймає свої суперників на «Арені Львів», а востаннє «помаранчево-чорні» в ролі гостей грали з «Карпатами» у травні цього року. Тоді рахунок відкрив Бланко-Лещук, а після перерви спочатку Гітченко забив у власні ворота, а згодом Марлос реалізував пенальті, принісши перемогу «гірникам» – 2:1.
 
Серед діючих гірників найкращий гольовий показник в матчах з «Карпатами» в Едуардо – 3 голи. По одному голу в ворота «Карпат» також забивали Ісмаілі, Ярослав Ракицький, Сергій Кривцов та Дентіньо. Серед «карпатівців» двічі забивав «Шахтарю» капітан «левів» Ігор Худоб’як і по разу – Бланко-Лещук та Артур Карноза. 
 
У лазареті «Карпат» продовжують перебувати Мисак та Карноза. Натомість новачком львівського клубу став 28-річний півзахисник Сергій Рудика, останнім місцем роботи якого був солігорський «Шахтар». Вихованець запорізького футболу в складі запорізького «Металурга», «Зорі» і «Металіста» провів в українській Прем’єр-лізі 117 ігор, забивши 5 голів. Сергій Зайцев добре знає можливості Рудики по спільній роботі в запорізькому «Металурзі». Відбулася зміна і в тренерському штабі «Карпат». Відтепер з воротарями працюватиме Володимир Марчук, який свого часу захищав кольори «Карпат», а Володимир Васютик працюватиме у клубній академії футболу.
 
На стадіоні «Україна» відбулося відкрите тренування «зелено-білих», перед початком якого журналістам і вболівальникам і був представлений новобранець «Карпат» Рудика. Ось передматчеві думки Сергія Зайцева: «Розуміємо, проти кого гратимемо. Багато про «Шахтар» не варто говорити – всі все про цю команду знають. Є певні моменти, які ми хочемо виконати на футбольному полі у п’ятницю. Чи вийде – покаже лише гра. Можу лише запевнити, що ми будемо старатися й битися, показувати футбол, який хоче бачити наш уболівальник».
 
Відбулося і відкрите тренування «Шахтаря», і ось думка півзахисника Віктора Коваленка: «Прийшов новий тренер. Думаю, перед «Карпатами» стоять високі завдання, тому вони будуть битися і намагатися грати у свій футбол. Знаємо, що в «Карпат» буде гарна підтримка. Можна сказати, це стане для нас перевіркою перед «Істанбулом».
 
У Прем’єр-лізі «Шахтар» забиває голи вже впродовж 23-х (!) ігор – 75 м’ячів, а в ролі гостей пропускає у 8-ми матчах – 14 м’ячів. Чи продовжаться ці серії, дізнаємось після фінального свистка арбітра Костянтина Труханова з Харкова, для якого це буде вже 46-а гра в Прем’єр-лізі. «Шахтар» при Труханову провів 8 ігор у чемпіонатах, здобувши 7 перемог і лише раз зігравши внічию. «Карпати» ж провели 6 ігор і баланс їх матчів такий: +1=1-4.
 
Юрій НАЗАРКЕВИЧ
 
Ориентировочные составы:
 
«Карпаты»: Пидкивка, Костевич, Лобай, Нестеров, Ксенз, Новотрясов, Чачуа, Мирошниченко, Грисьо, Худобяк, Бланко-Лещук
 
«Шахтер»: Пятов, Исмаили, Ракицкий, Кучер, Срна, Степаненко, Фред, Тайсон, Марлос, Коваленко, Эдуардо
 
Травмы: Мысак, Карноза («Карпаты») – Бернард («Шахтер»)
 
Котировки букмекеров:
Марафон: 13,50 – 6,20 – 1,22
Williamhill: 10/1 – 5/1 – 1/5
12 августа, пятница
«Карпаты»  «Шахтер»
Львов. Стадион «Арена-Львов». 20.00
ТВ-трансляция на телеканале «2+2»
 Арбитр: Константин Труханов (Харьков)
 Прогноз Sport.ua – 1:2

 

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

С каким счетом завершится матч «Карпаты» - «Шахтер»?
  • 23.4% (11)
    1. 0:2
  • 17.02% (8)
    2. 0:3
  • 10.64% (5)
    3. 1:2
  • 8.51% (4)
    4. 3:0
  • 8.51% (4)
    5. 1:3
  • 8.51% (4)
    6. 1:1
  • 8.51% (4)
    7. 1:0
  • 4.26% (2)
    8. 2:2
  • 4.26% (2)
    9. 2:1
  • 4.26% (2)
    10. 0:0
  • 2.13% (1)
    11. 2:3
  • 0% (0)
    12. Другой вариант
  • 0% (0)
    13. 3:3
  • 0% (0)
    14. 3:2
  • 0% (0)
    15. 3:1
  • 0% (0)
    16. 2:0
  • 0% (0)
    17. 0:1
Проголосовали — 47 Результаты опроса
В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь.
Комментарии
    mestniy11
      mestniy11, 12.08.2016 10:45
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Судя по последним играм,возможно Карпаты и поднотянут...
    mtitan72
    online
      mtitan72, 12.08.2016 12:29
    +1
    Да на данный момент карпаты показывают не плохой футбол.Если Дыминский не будет сильно вмешиваться в тренерский состав,то что то может получится.Просто слышал,что уже с новым И.О. или тренером Зайцевым был конфликт про покупку игрока с испации,на чтотренер ответил,что в услугах он не нуждается,а Дыминский настаиват.
    ---Но дело то их,только вот сколько тогда может и этот тренер продержаться.А игра в Карпат сейчас не плохо поставлена и Шахтеру придется очень не сладко так,как с такой реализацией не удивлюсь и результативной игре Карпат.
    ---Тем более на сегодняшний день одноразовым главным спонсором будет выступать .....понятно кто!!!Только не надо тут писать гадости и противоречить так,как и сами понимаете что данный процесс не избежен и стимулятор обязательно завезли.
    ---Во всяком случае будет очень много борьбы,не удивлюсь,что в матче будет 7 карточек.
    ---Всем хорошего просмотра и хорошего настроения!!!
    Bjmys7001
    online
    Bjmys7001, 12.08.2016 13:05
    +3
    Сьогодні у Львові буде свято футболу))!!Всі з нетерпінням чекають Великого матчу)
    tarasbulba007
    online
      tarasbulba007, 12.08.2016 13:29
    -1
    Если тренер Шахтера выпустит на поле Ракицкого,Кучера,Коваленко,Селезнева и не выпустит в старте Эдуардо - счет 0:3 будет обеспечен. Надеюсь,что так и будет.Удачи!
    Patriot
    online
      Patriot, 12.08.2016 13:37
    -2
    Сьогодні. щоб не було на цю тему ніяких розмов. уся футбольна Україна побачить, який рівень підтримкм в УПЛ, у Шахтаря, у Львові, а який у Карпат. Більше того, якщо це Шахтар, а не "ЛьвівВугілля", то доцільно збудувати стадіон у Маріуполі, чи Краматорську на вибір та й грати для донбасівців, погостювали, пора і честь знати.....
    TRASHER
      TRASHER, 12.08.2016 13:37
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Да выпустите кучера пожалуйста, вообще не разу не обрезается игрок, вообще особенно в матче с Александрией)))))
    TRASHER
      TRASHER, 12.08.2016 13:39
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Patriot, 12.08.2016 13:37
    Сьогодні. щоб не було на цю тему ніяких розмов. уся футбольна Україна побачить, який рівень підтримкм в УПЛ, у Шахтаря, у Львові, а який у Карпат. Більше того, якщо це Шахтар, а не "ЛьвівВугілля", то доцільно збудувати стадіон у Маріуполі, чи Краматорську на вибір та й грати для донбасівців, погостювали, пора і честь знати.....
    А як же єдина країна??, 760 років місту Лева, де Львів запрошує гостей???.
    Или что то пошло не так???
    mtitan72
    online
      mtitan72, 12.08.2016 13:59
    +1
    Patriot, 12.08.2016 13:37
    Сьогодні. щоб не було на цю тему ніяких розмов. уся футбольна Україна побачить, який рівень підтримкм в УПЛ, у Шахтаря, у Львові, а який у Карпат. Більше того, якщо це Шахтар, а не "ЛьвівВугілля", то доцільно збудувати стадіон у Маріуполі, чи Краматорську на вибір та й грати для донбасівців, погостювали, пора і честь знати.....
    ---Ну тут и понятно,что во Львове будут поддерживать именно Карпаты.Такое ощущение,что ты открыл Америку.
    ---Так же можно было сказать,что посмотрели бы на всю Украину как бы болели за Карпаты в Донецке.
    ---И при чем тут уровень поддержки УПЛ.Или ты хочешь сказать,что за Карпаты так сильно бы болели в другом городе находись они на выезде ну например в Харькове.Да ультрасс поддержку бы оказали но не местные болельщики.Так и сейчас Шахтер все равно поддержат на стадионе.
    ---Как не крути на матчах в ЛЧ и ЛЕ шахтер будут поддерживать и в твоем Львове.
    ---Смешно писать такое.Ну конечно местные болельщики ОБЯЗАНЫ будут поддерживать свои Карпаты и смешно было бы если бы они болели за Шахтер да еще в своем городе.
    ---А тебе я так понимаю лишь бы свое превосходство показать и срач разнести.Вот и вся твоя гостеприимство вылазит. Настоящий патриот!!!
    ---Я думал раньше и читая твои комментарии,что ты более адекватный,но оказывается с запашком гнили.
    --Вот такие как ты и разделяют Украину.Это мы там живем,это наше и так далее,а как целостность Украины и единство?Не забывай,что деньги от аренды стадиона и снятие гостиниц,за хавчик идет в Вашу казну Львова!!!Они на "ШАРУ" там не играют и не проживают.
    ---Удачи тебе "настоящий"патриот!!!
    Patriot
    online
      Patriot, 12.08.2016 14:19
    -3
    mtitan72, 12.08.2016 13:59
    Patriot, 12.08.2016 13:37
    Сьогодні. щоб не було на цю тему ніяких розмов. уся футбольна Україна побачить, який рівень підтримкм в УПЛ, у Шахтаря, у Львові, а який у Карпат. Більше того, якщо це Шахтар, а не "ЛьвівВугілля", то доцільно збудувати стадіон у Маріуполі, чи Краматорську на вибір та й грати для донбасівців, погостювали, пора і честь знати.....
    ---Ну тут и понятно,что во Львове будут поддерживать именно Карпаты.Такое ощущение,что ты открыл Америку.---Так же можно было сказать,что посмотрели бы на всю Украину как бы болели за Карпаты в Донецке.---И при чем тут уровень поддержки УПЛ.Или ты хочешь сказать,что за Карпаты так сильно бы болели в другом городе находись они на выезде ну например в Харькове.Да ультрасс поддержку бы оказали но не местные болельщики.Так и сейчас Шахтер все равно поддержат на стадионе.---Как не крути на матчах в ЛЧ и ЛЕ шахтер будут поддерживать и в твоем Львове.---Смешно писать такое.Ну конечно местные болельщики ОБЯЗАНЫ будут поддерживать свои Карпаты и смешно было бы если бы они болели за Шахтер да еще в своем городе.---А тебе я так понимаю лишь бы свое превосходство показать и срач разнести.Вот и вся твоя гостеприимство вылазит. Настоящий патриот!!!---Я думал раньше и читая твои комментарии,что ты более адекватный,но оказывается с запашком гнили.--Вот такие как ты и разделяют Украину.Это мы там живем,это наше и так далее,а как целостность Украины и единство?Не забывай,что деньги от аренды стадиона и снятие гостиниц,за хавчик идет в Вашу казну Львова!!!Они на "ШАРУ" там не играют и не проживают.---Удачи тебе "настоящий"патриот!!!
    ну ти тут особливо на почуття гостиприємності не налягай. а пенісовим закрий рот, щоб не розкручували тему дербі, яке дербі. окрім єврокубків Шахтар ніколи у львові не буде своїм. А Ахметов не збідніє, якщо підніме інфракструктуру у своєму рідному донбасі. чи його тільки днр цікавить, тоді ПНХ.
    WADO 1976
      WADO 1976, 12.08.2016 14:31
    +3
    Patriot, 12.08.2016 14:19
    mtitan72, 12.08.2016 13:59
    Patriot, 12.08.2016 13:37 Сьогодні. щоб не було на цю тему ніяких розмов. уся футбольна Україна побачить, який рівень підтримкм в УПЛ, у Шахтаря, у Львові, а який у Карпат. Більше того, якщо це Шахтар, а не "ЛьвівВугілля", то доцільно збудувати стадіон у Маріуполі, чи Краматорську на вибір та й грати для донбасівців, погостювали, пора і честь знати..... ---Ну тут и понятно,что во Львове будут поддерживать именно Карпаты.Такое ощущение,что ты открыл Америку.---Так же можно было сказать,что посмотрели бы на всю Украину как бы болели за Карпаты в Донецке.---И при чем тут уровень поддержки УПЛ.Или ты хочешь сказать,что за Карпаты так сильно бы болели в другом городе находись они на выезде ну например в Харькове.Да ультрасс поддержку бы оказали но не местные болельщики.Так и сейчас Шахтер все равно поддержат на стадионе.---Как не крути на матчах в ЛЧ и ЛЕ шахтер будут поддерживать и в твоем Львове.---Смешно писать такое.Ну конечно местные болельщики ОБЯЗАНЫ будут поддерживать свои Карпаты и смешно было бы если бы они болели за Шахтер да еще в своем городе.---А тебе я так понимаю лишь бы свое превосходство показать и срач разнести.Вот и вся твоя гостеприимство вылазит. Настоящий патриот!!!---Я думал раньше и читая твои комментарии,что ты более адекватный,но оказывается с запашком гнили.--Вот такие как ты и разделяют Украину.Это мы там живем,это наше и так далее,а как целостность Украины и единство?Не забывай,что деньги от аренды стадиона и снятие гостиниц,за хавчик идет в Вашу казну Львова!!!Они на "ШАРУ" там не играют и не проживают.---Удачи тебе "настоящий"патриот!!!
    ну ти тут особливо на почуття гостиприємності не налягай. а пенісовим закрий рот, щоб не розкручували тему дербі, яке дербі. окрім єврокубків Шахтар ніколи у львові не буде своїм. А Ахметов не збідніє, якщо підніме інфракструктуру у своєму рідному донбасі. чи його тільки днр цікавить, тоді ПНХ.
    Скажеш своїм "патріотам" Димінському і Суркісу щоб хоча б на соту частину того ,що зробив Ахметов для Донецька ,зроблять вони для Львова та Києва !
    Дмитрий Владимиров
    +2
    Если Карпаты не выиграют то хоть по костям надают.
    halychanyn
    halychanyn, 12.08.2016 16:28
    -5
    WADO 1976, 12.08.2016 14:31
    Patriot, 12.08.2016 14:19

    Скажеш своїм "патріотам" Димінському і Суркісу щоб хоча б на соту частину того ,що зробив Ахметов для Донецька ,зроблять вони для Львова та Києва !

    Вибач, але яне хочу щоб Димінський ЛвНР а друзі з Києва ПРОТИ КНР як то створив і фінансував (а Аплот захєрченка та й самого захєрченка ще й досі фінансує) динири твій улюблений рудий свинорилий ф(п)едераст рєнат ахмьєтав
    WADO 1976
      WADO 1976, 12.08.2016 16:36
    +5
    halychanyn, 12.08.2016 16:28
    WADO 1976, 12.08.2016 14:31
    Patriot, 12.08.2016 14:19 Скажеш своїм "патріотам" Димінському і Суркісу щоб хоча б на соту частину того ,що зробив Ахметов для Донецька ,зроблять вони для Львова та Києва !
    Вибач, але яне хочу щоб Димінський ЛвНР а друзі з Києва ПРОТИ КНР як то створив і фінансував (а Аплот захєрченка та й самого захєрченка ще й досі фінансує) динири твій улюблений рудий свинорилий ф(п)едераст рєнат ахмьєтав
    Наверное Ахметов через тебя деньги на финансирование "Аплота" передавал ,если ты так уверенно об этом пишешь ?
    Viktor Korobka
      Viktor Korobka, 12.08.2016 17:23
    0
    tarasbulba007, 12.08.2016 13:29
    Если тренер Шахтера ... не выпустит в старте Эдуардо

    ..а выпустит его на замену в середине второго тайма, вместо Селезнева.
    tarasbulba007, 12.08.2016 13:29
    ... - счет 0:3 будет обеспечен. Надеюсь,что так и будет.Удачи!