07.08.2015, FT   ТВ-трансляция: 

Виталий КВАРЦЯНЫЙ: «Так дома в футбол не играют»

«Волынь» – «Металлист» – 2:2. Послематчевая пресс-конференция главного тренера лучан

Виталий КВАРЦЯНЫЙ: «Так дома в футбол не играют»

Головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний:

- Якщо у футболістів сьогодні запитати, чому вони не грали на повну силу, то вони могли б відповісти: «Дуже спекотно або ж, так як вчора у Сачка сказали, що вони втомилися, ноги боліли»… Наші гравці зіграли найгірший матч за останні роки… Без логіки, без нічого.

Я завжди у тренерській зоні намагаюся щось підказувати, але сьогодні вони настільки вимотали мене, що дуже важко знаходити слова. Вони зовсім не такі, якими варто говорити про якусь комбінаційну гру, завзятість, бійцівські якості. Команда була готова не до такого футболу. Чому не грали?! Я вже розгубився і не знав кого замінювати. Можна три заміни, а треба було будь-кого!

Можливо, мені треба було поставити Політила в центрі поля. Але я думав, що Шабанов та Кравченко більше будуть боротися в опорній зоні із Довгим та Ковальчуком. Політило – серйозний футболіст, але у верховій боротьбі міг поступатися. Шабанов добре гра у відборі, але сьогодні цього не показав. І Кравченко також. Вийшов Політило – оживив гру.

Виникає питання – чому не грати? Логічного пояснення не маю. Тільки можу про погоду сказати чи про щось інше. Вже замучився так змушувати команду грати. Щось не спрацьовує…

Водночас ви бачили із яким запалом грав Кобахідзе! Але більшістю я незадоволений. Так не грають у футбол вдома, так не грають за очки, які давали можливість хоча б на добу вийти на 3 місце. Їм навіть цього не хочеться…

Источник — ФК Волынь

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Hell_z
    Hell_z, 07.08.2015 23:23
    +2
    кстати да.
    Классно сказал Кварц: " Так не грають у футбол вдома, так не грають за очки, які давали можливість хоча б на добу вийти на 3 місце. Їм навіть цього не хочеться…"

    У нас в чемпионате, хоть кому то из игроков кроме хочется реально играть ради того, чтоб занять высокие места или только ради денег мучаются? Не имею ввиду ДК и Шахкту.
    Bandera.Lviv
    online
    Bandera.Lviv, 07.08.2015 23:33
    +3
    усе по суті...
    diogendog
    online
    diogendog, 07.08.2015 23:56
    0
    З року в рік Віталік скаржиться, що футболісти не грають так як він хотів би. Врешті решт повинно дійти, що риба гніє з голови. А хто голова у Волині? Хто відповідає за результат? Хто набирає футболістів? Хто їх тренує? Хто?
    okeyius
    okeyius, 08.08.2015 00:35
    +2
    diogendog, 07.08.2015 23:56
    З року в рік Віталік скаржиться, що футболісти не грають так як він хотів би. Врешті решт повинно дійти, що риба гніє з голови. А хто голова у Волині? Хто відповідає за результат? Хто набирає футболістів? Хто їх тренує? Хто?
    надо спросить у Кварцяного, может он знает. Хотя врядли
    nordik1980
    online
    nordik1980, 08.08.2015 07:39
    +3
    бя, тоже мені хнатоки тут зібралися - якби не кварцяний, навіть зі своїми усіми мінусами , причудами і не завжди адекватною поведінкою, то в луцьку вже роки б футболу не було б!
    zh.y
    online
    zh.y, 08.08.2015 08:09
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    diogendog, 07.08.2015 23:56
    З року в рік Віталік скаржиться, що футболісти не грають так як він хотів би. Врешті решт повинно дійти, що риба гніє з голови. А хто голова у Волині? Хто відповідає за результат? Хто набирає футболістів? Хто їх тренує? Хто?
    ну, наскільки я пам"ятаю, колись він розповідав, що там набирають в основному вільних агентів, яких пачками привозять....а вільний агент, якщо хороший футболіст, не буде сам (чи його агент) їздити по клубах і пропонувати свої послуги....і так Кварц відкрив багато хороших футболістів
    diogendog
    online
    diogendog, 08.08.2015 09:16
    -3
    nordik1980, 08.08.2015 07:39
    бя, тоже мені хнатоки тут зібралися - якби не кварцяний, навіть зі своїми усіми мінусами , причудами і не завжди адекватною поведінкою, то в луцьку вже роки б футболу не було б!

    мабуть хтось перевіряв? В одних руках Кварцяного зосереджені і тренерська посада і посада президента клубу, і посада голови волинської футбольної Федерації. А чи не забагато він під себе нагріб?
    Dron
    Dron, 08.08.2015 09:16
    -1
    Виталий, пнх. Футболистов нужно тренировать, а не запугивать.
    oleks68
    online
    oleks68, 08.08.2015 09:45
    -2
    Какие проблемы ? Взял бы и попинал бы своих футболистов и полил их водичкой . Судя по всему , этот горе тренер , других аргументов для игроков не находит . Чуть не после каждой игры ноет , что игроки не хотят играть , так что ты за тренер ?
    nordik1980
    online
    nordik1980, 08.08.2015 11:59
    -1
    Dron, 08.08.2015 09:16
    Виталий, пнх. Футболистов нужно тренировать, а не запугивать.
    може ребров тренує??? якби не його тренер іноземець, то при ребрі результати бул б такі як і при біляші!